Фрееформ је комплетан распоред '31 Ноћи Ноћи вјештица '

То је званично најзанимљивији месец у години, и Фрееформ и 31 ноћ Ноћи вјештица спреман је да донесе носталгичне упласе.

Проширена од својих уобичајених 13 Ноћи Ноћи вјештица, мрежа празничног програмског распореда мреже предвиђена је да гледатеље уплаши током цијелог мјесеца листопада, чиме је започео мјесец Ноћи вјештица. ПараНорман у 17:00 ЕТ 1. октобра.

Заједно са филмовима рубних места као што су Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета и Малефицент и омиљени фаворити попут Породица Аддамс и Родитељска замка , распоред ће такође донети расправу о томе да ли или не Ноћна мора пред Божић је филм о Ноћ вјештица или Божић прије заокруживања мјесеца цјелодневним маратоном Хокус покус на Све прослављене вечери. Мрежа такође планира да прослави 25 година од како су сестре Сандерсон први пут дебитовале звездано у звезду Хоцус Поцус 25. годишњица Халловеен Басх .

Наставите да се крећете да бисте видели цео распоред за Ноћи вештица 31 ноћ.

Тобоган једно од 1010/1 - 10/3

Понедељак, 1. октобра
17:00 - ПараНорман
19:10 п.м. - Ноћна мора прије Божића
8:50 п.м. - Хокус покус
12:00 - ПараНорман

Уторак, 2. октобра
17:00 - Ноћна мора прије Божића
18:00 - Хокус покус
20:30 - Универзитет Монстерс Диснеи Пикар
12:00 - Вилли Вонка и Фабрика чоколаде (1971)

Среда, 3. окт
16:00 - Вилли Вонка и Фабрика чоколаде (1971)
18:30 - Универзитет Монстерс Диснеи Пикар
21:00 - Кућа чудовишта
12:00 - Финал Гирлс

Тобоган два од 1010/4 - 10/6

Четвртак, 4. октобра
17:00 - ПараНорман
7:00 - Кућа чудовишта
21:00 - Породица Аддамс (1991)
12:00 - Дух тинејџера

Петак, 5. октобар
12:30 п.м. - Родитељска замка (1998)
15:30 - Чарли и фабрика чоколаде (2005)
18:10 - Породица Аддамс (1991)
8:20 п.м. - Тхе Гоониес
12:00 - Доручак клуб

Субота, 6. окт
7:00 - Родитељска замка (1998)
10:10 сати - Кућа чудовишта
12:20 п.м. - Вилли Вонка и Фабрика чоколаде (1971)
14:50 - Тхе Хаунтед Мансион (2003)
16:55 п.м. - Тхе Гоониес
19:35 - Хокус покус
21:45 - Малефицент
11:50 п.м. - Топла тела

Тобоган 3 од 1010/7 - 10/9

Недеља, 7. октобра
7:00 - Кућа чудовишта
21:10 - Вилли Вонка и Фабрика чоколаде (1971)
11:40 х - Тхе Хаунтед Мансион (2003)
13:50 - Алиса у земљи чуда (2010)
16:25 - Хокус покус
18:35 - Малефицент
20:40 - Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета (2007)
11:20 п.м. - Дарк Схадовс (2012)

Понедељак, 8. октобар
16:00 - Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета (2007)
18:30 - Дарк Схадовс (2012)
21:00 - Породица Аддамс (1991)
12:00 - Цлуе (1985)

Уторак, 9. окт
15:00 - Јурассиц Парк (1993)
18:00 - Породица Аддамс (1991)
8 п.м. - Госпођо Доубтфире
12:00 - Топла тела

Тобоган 4 од 1010/10 - 10/12

Среда, 10. окт
15:00 - Изгубљени свет: Јурассиц Парк
18:00 - Госпођо Доубтфире
21:00 - Хокус покус
12:00 - ПараНорман

Четвртак, 11. октобар
16:30 п.м. - ПараНорман
18:40 - Хокус покус
8:50 п.м. - Деспицабле Ме
12:00 - Тхе Боктроллс

Петак, 12. октобар
2 п.м. - Тхе Боктроллс
16:10 п.м. - Диснеијев болт
18:20 - Деспицабле Ме
20:30 - Диснеи'с Фрозен
12:00 - Диснеиева грбавица Нотре Даме

Тобоган 5 од 1010/13 - 10/15

Субота, 13. окт
7:00 - ПараНорман
21:05 - Диснеиева грбавица Нотре Даме
11:10 сати - Диснеијев болт
13:15 - Ноћна мора прије Божића
14:50 - Хокус покус
17:00 - Диснеи'с Фрозен
19:25 - Монстерс, Инц.
21:30 - Универзитет Монстерс
12:00 - Породица Аддамс (1991)

Недеља, 14. октобар
7:00 - Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета (2007)
21:30 - Ноћна мора прије Божића
11:10 сати - Породица Аддамс (1991)
13:15 - Хокус покус
15:25 - Монстерс, Инц.
17:30 п.м. - Универзитет Монстерс
8 п.м. - Декорација Диснеиа: Халловеен Магиц
21:00 - Трансилваниа хотел
11 увече. - Родитељска замка (1998)

Понедељак, 15. октобра
16:00 - ПараНорман
18:00 - Трансилваниа хотел
8 п.м. - Родитељска замка (1998)
12:00 - Кућа чудовишта

Тобоган 6 од 1010/16 - 10/18

Уторак, 16. октобар
15:30 - Декорација Диснеиа: Халловеен Магиц
16:30 п.м. - Кућа чудовишта
18:30 - Вилли Вонка и Фабрика чоколаде (1971)
20:55 - Хокус покус
12:00 - Диснеиев Мулан

Среда, 17. окт
2 п.м. - Вилли Вонка и Фабрика чоколаде (1971)
16:30 п.м. - Диснеиев Мулан
18:30 - Хокус покус
20:30 - Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета (2007)
12:00 - Породица Аддамс (1991)

Четвртак, 18. октобар
16:00 - Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета (2007)
18:30 - Дарк Схадовс (2012)
21:00 - Породица Аддамс (1991)
12:00 - Маггие

Тобоган 7 од 1010/19 - 10/21

Петак, 19. октобар
15:30 - Дарк Схадовс (2012)
18:10 - Тхе Гоониес
8:50 п.м. - Трансилваниа хотел
12:00 - Кућа чудовишта

Субота, 20. окт
7:00 - Кућа чудовишта
9:00. - Свеенеи Тодд: Демон Бербер из Флеет Стреета
11:40 х - Тхе Гоониес
14:20 - Ноћна мора прије Божића
16:00 п.м. - Трансилваниа хотел
18:05 - Хокус покус
20:15 - Хоцус Поцус 25. годишњица Халловеен Басх
21:45 - Хокус покус
11:55 п.м. - Породица Аддамс (1991)

Недеља, 21. октобра
7:00 - Халловеен Магиц
8:00 - Спооки Буддиес
10:05 сати - Тхе Хаунтед Мансион (2003)
12:10 п.м. - Ноћна мора прије Божића
13:50 - Породица Аддамс (1991)
16:00 п.м. - Хокус покус
18:10 - Хоцус Поцус 25. годишњица Халловеен Басх
19:40 п.м. - Хокус покус
21:50 п.м. - Малефицент
11:55 п.м. - Тхе Хаунтед Мансион (2003)

Тобоган 8 од 1010/22 - 10/25

Понедељак, 22. октобар
16:00 - Малефицент
18:10 - Хокус покус
8:20 п.м. - Вештице из Еаствицка
12:00 - Топла тела

Уторак, 23. октобра
16:00 - Хокус покус
18:10 - Вештице из Еаствицка
8:50 п.м. - Породица Аддамс (1991)
12:00 - Кућа чудовишта

Среда, 24. окт
16:00 - Декорација Диснеиа: Халловеен Магиц
17:00 - Кућа чудовишта
7:00 - Породица Аддамс (1991)
21:00 - Трансилваниа хотел
12:00 - Спооки Буддиес

Четвртак, 25. октобар
16:00 - Јурассиц Парк (1993)
7:00 - Трансилваниа хотел
21:00 - Тхе Хаунтед Мансион (2003)
12:00 - Финал Гирлс

Тобоган 9 од 1010/26 - 10/28

Петак, 26. октобар
12:30 п.м. - Јурассиц Парк (1993)
15:35 - Изгубљени свет: Јурассиц Парк
18:40 - Тхе Хаунтед Мансион (2003)
8:50 п.м. - Хокус покус
12:00 - Дух тинејџера

Субота, 27. октобар
7:00 - Дарк Схадовс (2012)
21:40 - Чарли и фабрика чоколаде (2005)
12:20 п.м. - Породица Аддамс (1991)
14:30 - Хокус покус
16:40 п.м. - Монстерс, Инц.
18:50 - Универзитет Монстерс
21:20 п.м. - Трансилваниа хотел
11:25 п.м. - Прича о играчкама ТЕРОРА!
11:55 п.м. - ПараНорман

Недеља, 28. октобар
7:00 - Чарли и фабрика чоколаде (2005)
21:40 - Породица Аддамс
11:50 сати - Хокус покус
2 п.м. - Прича о играчкама ТЕРОРА!
14:30 - Монстерс, Инц.
16:35 - Универзитет Монстерс
19:05 п.м. - Трансилваниа хотел
21:10 п.м. - Хокус покус
11:20 п.м. - Тхе Гоониес

Тобоган 10 од 1010/29 - 10/31

Понедељак, 29. октобар
16:30 п.м. - Тхе Гоониес
19:10 п.м. - Диснеијев велики херој 6
21:20 п.м. - Ноћна мора прије Божића
12:00 - Породица Аддамс (1991)